Darmow gry mmo
Strona Główna Polecane gry Toplista gier
Garbage Garage

Garbage Garage

Top-gry.net / gry na przeglądarke / Garbage Garage
Garbage Garage

Opis gry

Garbage Garage

W Garbage Garage, darmowej grze samochodowej, budujesz stopniowo swój własny autoszrot i rozwijasz talenty prawdziwego artysty w dziedzinie tworzenia oryginalnych pojazdów. Nieważne jak zaniedbane i zdezelowane są pojazdy dostarczane do Twojego autoszrotu, w Twoich rękach każdy złom w grze Garabage Garage zamienia się w żywe złoto pozyskiwane jako części zamienne i sprzedawane za grubą kasę. W miarę rozwoju gry i zdobywania kolejnych stopni wtajemniczenia uzyskujesz dzięki specjalnej opcji możliwość budowania własnych odjechanych pojazdów z odzyskanych części zamiennych. Garażowa gra Garbage Garage oferuje wiele interesujących możliwości działania i rozwoju. Grę rozpoczynasz naturalnie z niewielką ilością skromnych zasobów i powoli uczysz się od podstaw rzemiosła rasowego autoszrociarza. Im większe sukcesy odnosisz w nauce, tym szybciej zdobywasz również kolejne poziomy wtajemniczenia.

Darmowe wrażenia w samochodowym raju w grze Garbage Garage

Twój nadzwyczajny talent w Garbage Garage bardzo szybko dostaje się na języki w całej okolicy i przyciąga dodatkowych klientów. Również i pojazdy, które dostarczane są systematycznie do Twojego autoszrotu zyskują na jakości w miarę rozwoju gry Garbage Garage. Podczas gdy na początku do codzienności należą samochody osobowe, jako profi zajmujesz się również ciężarówkami, łodziami, helikopterami, samolotami, a nawet czołgami! Im bardziej zaawansowany jesteś w swoich kunsztach autoszrotowca, tym bardziej odjechane samochody możesz budować z odzyskanych części. Gra przeglądarkowa Garbage Garage należy do grupy darmowych gier samochodowych.

Garbage Garage – Przyjemność z gry dla graczy gier przeglądarkowych wszystkich kategorii wiekowych

W grę przeglądarkową Garbage Garage możesz grać bezpośrednio w swojej przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalacji. By móc grać za darmo w GG potrzebujesz jedynie komputer podłączony do internetu oraz funkcjonujący adres email. Po spełnieniu tych wymogów dalszej grze nie stoi nic na przeszkodzie! Podczas gdy większość darmowych gier samochodowych koncentruje się na tematyce „Wyścigów samochodowych“, Garbage Garage łączy w sobie wiele elementów z różnych gatunków w zabawny i ciekawy sposób. Gra Garbage Garage prezentuje się jako interesująca mieszanka symulacji gospodarczej z symulacją szrotu dla szerokiej grupy odbiorców, gdyż stanowi doskonałą rozrywkę niezależnie od wieku. Dzięki udanemu pomysłowi na grę, obszernemu konceptowi i dopracowanej mechanice gry, Garbage Garage jest w stanie podbić serce każdego miłośnika samochodów.

Odkryj gry samochodowe gratis z Garbage Garage!

Daj się porwać przez jedyną w swoim rodzaju grę, zarób wirtualną gotówkę i punkty doświadczenia i dowiedź, że Twoje kreacje samochodowe są najlepsze w całym świecie wirtualnej gry Garbage Garage. Odkryj wirtualny świat garaży i autoszrotów z jego interesującymi opcjami i zapoznaj się z jedną z ciekawszych darmowych gier samochodowych online!

opis pochodzi z http://www.garbagegarage.pl/

Graj teraz za DARMO

Informacje o grze Garbage Garage

Galeria

Inne Gry na przeglądarke

Garbage Garage

My Little Farmies

Typ gry : Gra na przeglądarke

Garbage Garage

The Pride of Taern

Typ gry : Gra na przeglądarke

Garbage Garage

Wolni Farmerzy

Typ gry : Gra na przeglądarke

Garbage Garage

Hero Zero

Typ gry : Gra na przeglądarke

Garbage Garage

Travian

Typ gry : Gra na przeglądarke

Serwis poświęcony grom internetowym MMO!

Najlepszy i największy spis gier takich jak: gry przeglądarkowe, gry wyścigowe oraz gry do pobrania, mmorpg, gry typu moba. Wszystkie gry są darmowe gdzie to ty decydujesz czy zapłacisz za dodatkowe opcje czy też nie. 19