Darmow gry mmo
Strona Główna Polecane gry Toplista gier
Kroner 5

Kroner 5

Top-gry.net / gry do pobrania / Kroner 5
Kroner 5

Opis gry

Kroner 5

MOBA free-to-play w piłkę nożną na którą czekałeś!

Stań się częścią piłkarskiej gry online free-to-play najbardziej innowacyjnej i zabawnej! W Korner 5 Ty jesteś bohaterem: stwórz swojego gracza i zostań liderem, który poprowadzi drużynę do zwycięstwa.

Możliwości są nieograniczone: spersonalizuj Twojego gracza, stwórz drużynę ze swoimi znajomymi i graj w turnieje, którymi będziesz cieszyć się jak nigdy dotąd.

-Stwórz niepowtarzalnego gracza! Spersonalizuj go, co do milimetra: od wyglądu fizycznego, aż do jego pełnego wyposażenia, będziesz mógł zmienić Twojego piłkarza i wybrać ciekawe przedmioty i akcesoria, aby nadać mu niepowtarzalny charakter. Możliwości są nieograniczone!

-Wybierz swój tryb gry. Wybierz pomiędzy klasyczną grą, grą power-ups, wyzwania drużynowe… Wypróbuj wszystkie możliwe rozgrywki!

-Poznaj nowych znajomych w publicznych salach czatu, stwórz strategię gry z Twoimi kompanami w prywatnych salach czatu… Cała społeczność czeka na Ciebie!

-Osiągnij najwyższe pozycje w rankingu! Możesz stać się jednym z wyróżnionych graczy Korner 5 i zapisać Twoje imię w rankingu najlepszych graczy i drużyn.

Nie czekaj więcej i graj za darmo w Korner 5!!

opis pochodzi z https://korner5.idcgames.com/pl/

Graj teraz za DARMO

Informacje o grze Kroner 5

Galeria

zlokalizować telefon
Lokalizacja telefonu. Darmowy lokalizator telefonu, komórki.
locked.pl
jak zlokalizować telefon
sprawdź już teraz lokalizację telefonu komórkowego jeżeli nie wiesz jak zlokalizować telefon jesteśmy do usług wybierz nasz program żeby od
trackgsm.pl

Inne Gry do pobrania

Kroner 5

Aion

Typ gry : Gra do pobrania

Kroner 5

Skill Special Force 2

Typ gry : Gra do pobrania

Kroner 5

Elsword

Typ gry : Gra do pobrania

Kroner 5

World of Tanks

Typ gry : Gra do pobrania

Kroner 5

Tera Online

Typ gry : Gra do pobrania

Serwis poświęcony grom internetowym MMO!

Najlepszy i największy spis gier takich jak: gry przeglądarkowe, gry wyścigowe oraz gry do pobrania, mmorpg, gry typu moba. Wszystkie gry są darmowe gdzie to ty decydujesz czy zapłacisz za dodatkowe opcje czy też nie. 14