Darmow gry mmo
Strona Główna Polecane gry Toplista gier
Travian

Travian

Top-gry.net / gry na przeglądarke / Travian
Travian

Opis gry

Travian

Stworzona przez Travian GmbH gra Travian jest chyba jedną z najstarszych gier tego typu. Jest to gra strategiczna jak wiele innych obecnie dostępnych gier opiera się na rozbudowie naszej osady oraz wzmacnianiu naszego wojska. Niestety aktualnie gra zrzesza nieco ponad 30 tysięcy graczy z Polski jednak są to dane tylko dla naszego kraju, ogólnie baza graczy jest bardzie pokaźna.

Rzymianie, Galowie, a może Germanie?

Na samym początku musimy wybrać nację, do której będziemy chcieli należeć. Do wyboru mamy oczywiście Rzymian, Galów oraz Germanów, z racji tej, że gra jest umiejscowiona w odległy, przeszłych dla nas czasów.

Rozpoczynamy od skromnego placu centralnego na którym znajdziemy jedynie jeden budynek. Dookoła naszego centralnego placu znajdziemy różnego rodzaju pola, które pozwolą nam zdobyć cztery najbardziej potrzebne surowce w całej naszej rozgrywce. Mianowicie mowa jest tutaj o drewnie, glinie, żelazie i zbożu. Pamiętajmy, że na początku lepiej zainwestować w złoża surowców niż rozbudowę naszego miasta.

Graj teraz za DARMO

Informacje o grze Travian

Galeria

Inne Gry na przeglądarke

Travian

Star Stable

Typ gry : Gra na przeglądarke

Travian

Elvenar

Typ gry : Gra na przeglądarke

Travian

Pirate Storm

Typ gry : Gra na przeglądarke

Travian

The Settlers Online

Typ gry : Gra na przeglądarke

Travian

Big Bang Empire (18+)

Typ gry : Gra na przeglądarke

Serwis poświęcony grom internetowym MMO!

Najlepszy i największy spis gier takich jak: gry przeglądarkowe, gry wyścigowe oraz gry do pobrania, mmorpg, gry typu moba. Wszystkie gry są darmowe gdzie to ty decydujesz czy zapłacisz za dodatkowe opcje czy też nie. 19